استيکر ديواري چيست ؟


استيکر در لغت ، به معناي برچسب است. برچسبي است که در آن طرح و نقش و شخصيت هاي کارتوني به کار رفته است. در طراحي داخلي روز دنيا ، استيکرهاي مختلف ، با طرح هاي متنوعي توليد مي شوند. استيکرهايي که به سقف ، ديوار ، کاشي ، شيشه و… چسبانده مي شوند و طرح و رنگ خاصي به آن مي دهند.شرکت رويا طرح زيباترين استيکرهاي مطرح ترين برندهاي دنيا را با قيمتي ويژه در حراجي هميشگي به فرزند دلبند شما هديه مي دهد.


مزاياي استيکر اتاق کودک


استيکرها ، در طراحي و ديزاين اتاق کودک ، کاربردهاي زيادي دارند. مهمترين کاربرد آنها ، اين است که بتوانند يک « تضاد رنگي » در محلي که چسبانده ميشوند ايجاد کنند تا از خستگي چشم و يکنواختي و تکرار جلوگيري کنند و همچنين در ذهنيات کودک موثر واقع گردند. استيکر ديواري را بدون اينکه نگران باشيم که مبادا کاغذ ديواري يا رنگ ديوار را خراب کند ، مي توانيم روي ديوار نصب کنيم و فضاي زيبا و جذابي را براي اتاق کودکمان ايجاد کنيم


 اتاق فرزند خود را متحول کنيم و خود را با استيکرهاي کارتوني به دنياي خاطرات کودکي ببريم.


جنس استيکر


وال استيکر يا برچسب هاي ديواري دکوراتيو يک برچسب بسيار زيبا و لطيف ساخته شده از نوعي مواد وينيل است، که طرح، عکـس و يا ساير تصاوير ديگر بر روي آن بوسيله دستگاه کاتر برش داده مي‌شود و براي زيبايي و منحصر بفرد نمودن محيط اطراف در هر جايي که امکان داشته باشد ، بسته به سليقه فرد نصب مي‌گردد. اين برچسب ها اصلا شبيه کاغذ ديواري و يا اجناس مشابه نيستند.


نصب استيکر


- قبل از هر چيزي بايد محل مورد نظر نصب استيکر را از هرگونه گرد و خاک و آلودگي پاک کنيد، تا به راحتي در محل مورد نظر بچسبد.
- اگر خانه شما تازه ساخت است و يا اينکه تازه رنگ آميزي شده بايد صبر کنيد تا خشک شود، چرا که محل نصب نبايد مرطوب باشد.
- در هنگام نصب توجه داشته باشيد که استيکر طوري در ديوار قرار گيرد که طرف برچسبي آن سمت ديوار باشد و قسمت سلفوني و طرح دار آن به سمت شما باشد توجه داشته باشيد که سطح مورد نظر کاملا صاف باشد.
- استيکر را با توجه به نوع نصب برچسب از استيکر جدا نماييد. سپس با استفاده از يک کاردک سطوح طرح دار را به ديوار و يا سطح مورد نظر بچسبانيد، سعي کنيد از ايجاد حباب و چروک جلوگيري کنيد تا استيکر ديواري شما به بهترين نحو نمايان شود. از آنجايي که استيکر ديواري خود چسب بوده به هنگام جدا سازي از ديوار نياز به دستور العمل چگونگي جدا سازي مي باشد تا به رنگ ديوار صدمه وارد نسازد که اين دستور العمل در بسته بندي آن وجود دارد.


نکات مهم در نصب استيکر


- استيکر‌ها به راحتي قابل شست و شو هستند و در واقع اين برچسب‌ها به راحتي به کاشي هاي ديواري يا زميني چسبانده مي‌شوند و کاملا ضد‌آب هستند. کندن برچسب ديواري بستگي به زيرسازي محلي که برچسب چسبيده شده است دارد. مسلما اگر از روي ديوار کنده شود با زمانيکه از روي شيشه کنده بشود متفاوت است .در صورتي که از روي ديوار بخواهيد بکنيد بايد بسيار آرام با يک سشوار آن را حرارت بدهيد و آرام از روي ديوار جدا کنيد .چه کاغذديواري و چه استيکر و چه بوردر بايد با بخارشو از سطح ديوار کنده شود، البته در بعضي از ديوارها که رنگ روغن مرغوب دارند با سشوار هم کنده ميشوند ولي بهترين روش براي اين‌که ديوار صدمه نبيند، استفاده از بخارشو است اما بايد بگوييم هرچه ‌قدر سطحي که استيکر چسبانده شده صيقلي‌تر و روغني‌تر باشد، استيکر راحت‌تر کنده مي‌شود ولي هرچه ‌قدر کاغذي و ناهموارتر باشد هنگام کندن استيکر مشکل بيشتر خواهد بود
روي سايت رويا طرح داخلي، روي هر سطح صافي قابل نصب مي‌باشند. بهترين جاي نصب ديوار رنگ روغن، رنگ پلاستيک، کاغذ ديواري مسطح مي‌باشد. برچسبها روي گچ و بلکا و مولتي کالر (اگر صاف نباشد) نمي‌چسبد.
- اندازه استيکر خود را نسبت به جايي که مي خواهيد آنرا نصب شود مشخص کنيد در استيکرهاي عمودي ارتفاع کار و در افقي طول محاسبه مي‌شود.
- اگر براي اتاق فرزندتان در حال انتخاب هستيد بسته به اينکه چقدر فرزندتان کنجکاو و بازيگوش است مي توانيد ابعاد و محل نصب استيکر را طوري انتخاب کنيد که دور از دسترس وي باشد تا نتواند صدمه اي به آن برساند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

هاست دانلود
چراغ های حرفه ای عکاسی و فیلم برداری و تِِئاتر Sheila Casey Chris زبان انگلیسی و آزمون آیلتس ustaadhub آفتاب پنهان وبلاگی پر از مطالب قشنگ و آموزنده در حوزه سلامتی