کمد لباس مانند دروارها و کشوها، مکاني برا ذخيره و نگهداري لباس ها و بطور کلي وسايلي هستند که خصوصي محسوب مي شوند. در طراحي مدل هاي جديد کمد لباس هر چه به جلوتر مي رويم به طرح هاي بسيار متنوع و زيبايي برميخوريم که در دو سبک پرطرفدار مدرن و کلاسيک تهيه و توليد مي شوند. جالب است بدانيد کمد هاي لباس در زمان هاي قديم بين پادشاهان و ملکه ها رواج پيدا کرده و آنها اولين افرادي بودند که براي نگهداري لباس هاي خود از کمد هاي مخصوص لباس استفاده مي کردند. قبل از انتخاب يا طراحي کمد لباس منزلتان بايد ابتدا در مورد سبک و استايل آن (مدرن و کلاسيک) تصميم گيري کنيد.


اگر بيشتر طرفدار سبک کلاسيک هستيد و دکوراسيون منزلتان هم تمي کلاسيک دارد مي توانيد از مدل کمد هايي به سبک کلاسيک که شکلي شبيه به طرح هاي قرن 17 ميلادي دارند استفاده کنيد. کمدهايي که معمولا درب هاي رخت آويز نيمه بلند براي آويزان کردن لباس هاي رسمي دارند و بروي آنها در قسمت حاشيه درب ها طرح هايي حکاکي شده است (چيزي شبيه به کابينت هاي کلاسيک آشپزخانه). همچنين در قسمت زير درب رخت آويز، کشوهايي درواري قرار دارند که براي تا کردن لباس هاي خانگي مورد استفاده قرار مي گيرند.


اين مدل کمدها آنچنان زيبا هستند که مي توانند به تنهايي جورِ زيباسازي اتاق و منزل را به دوش بکشند. بسيار هم جادار و بزرگ هستند چنانچه اگر سايز و ابعاد کمد را به درستي انتخاب کنيد و سفارش دهيد پس از آماده سازي و يا خريد به شکل آماده، آنچنان فضاي وسيعي در دسترس خواهيد داشت که به راحتي تمامي لباس ها، کفش ها و حتي ساير وسايل و خرده ريزها را هم مي توانيد در آن جاي دهيد، بدون کوچترين نگراني از کمبود جا و يا فشردگي وسايل در هم. طراحي آنها نيز بسيار شکيل و زيباست تا حدي که توسط آن مي توان دکوراسيون منزل را به شکلي اساسي دگرگون کرد و از زيبايي کمد و منزل در کنار هم حسابي لذت برد.


اگر  قصد استفاده از طرح هاي مدرن را داريد. بايد از کمد هايي استفاده کنيد که درب هايي ساده و صاف دارند و عموما با پوششي گلاسي تزئين شده اند تا نمايي براق و درخشان داشته باشند. در چنين کمد هايي معمولا از ترکيب چوب و شيشه استفاده مي شود. شيشه جلوه ايي کاملا شيک و مدرن به کمد لباس شما خواهد داد. سعي کنيد کمد ها در گوشه اي از اتاق قرار بدهيد و فضاي مناسب براي آنها را از قبل به دقت اندازه گيري کرده باشيد.


شايد اينگونه طرح ها در ابتدا کمي ساده! به نظر برسند اما در واقع اصلاً به اين شکل نيست بلکه نوع طراحي و دکوراسيون آنها به گونه ايست که مي توان توسط آن، سليقه هاي فراواني را به خوبي پوشش داد. همچنين بسياري از دکوراسيون هاي و معماري هاي داخلي منازل به شکلي ست که حتماً مي بايستي از مدل هاي جديد کمد لباس و کفش در اين شکل و شمايل استفاده کرد تا زيبايي منزل را کامل کرده و چينش وسايل تکميل گردد.


به راحتي مي توانيد با نگاه کردن به تصاوير و عکس هاي زير، آن مدل و طرح مورد علاقه خود را انتخاب و نسبت به خريد اقدام نماييد. مطمئناً زيبايي، جذابيت و البته در دسترس داشتن حجمي وسيع براي گنجاندن لباس، کفش و ساير وسايل در آنها در حدي هست که شما را، راضي کند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

هاست دانلود
وبلاگ محمد حسن بزرگی گنجینه ناب ترین فایل ها Tasha قوانین مرداب ekjewf neveshte_haye_yk_add_ensan آموزش بازي چهار برگ يا (پاسور) ترجمه عالی به روز با قرآن