رنگ سياه در دکوراسيون داخلي


از اثرات روحي رنگ سياه استفاده کنيد تا يک جنبه ظريف و جسورانه براي فضايتان ايجاد کنيد. اگر از يک روش هوشمند استفاده مي کنيد، سياه و سفيد به طراحي داخلي و طراحي زيبا و پيچيده کمک مي کند. اگر روي يک رنگ پس زمينه يا نوري گذاشته شود، همه چيز که سياه است، برجسته خواهد شد.


رنگ سياه ايده آل است که چيزهاي خاصي را در يک اتاق نشان دهد. اکثر مردم سياه را با مرگ، عزاداري، بيوه بودن، و به طور کلي با موارد رسمي و جدي مرتبط مي دانند. در نتيجه، بيش از حد سياه را استفاده نکنيد، اما فقط براي برجسته کردن موارد خاص مانند قاب عکس، جداول کوچک و غيره. مي باشد.


در اکثر کاتالوگهاي کاغذ ديواري پرايم به اين نکته توجه شده و رنگ سياه در حد محدود و براي طراحي فضاهاي خاص اضافه شده است.


رنگ مي تواند بيش از حد قابل توجه، بيش از حد ارعاب و بيش از حد قوي باشد. با اين حال در سمت تلنگر، انتخاب رنگ سياه براي رنگ اتاق مي تواند مزاياي آن را داشته باشد.


به عنوان يک رنگ خنثي، مي تواند با تقريبا هر رنگي تسليم شود و يک اثر خيره کننده و دراماتيک ايجاد کند. انتخاب فوق العاده دسته کوچک موسيقي جاز سياه و سفيد خواهد بود که يک نگاه بي نظير بي نظير ايجاد مي کند.


1. آشپزخانه سياه و سفيد با backsplash نقره اي


ترکيب رنگ اين آشپزخانه صنعتي به تجسم شيک شهري مي رسد. رنگ سياه هنگامي که با طلا، نقره يا مس متصل مي شود نگاه ظريفانه اي ايجاد مي کند. رنگي که در آشپزخانه استفاده مي شود نيز يک راه هوشمند براي پوشش دادن قسمت هايي است که ناخوشايند هستند.


 


2. اتاق کار به رنگ سياه


رنگ سياه اين دفتر کار بزرگ را از سقف به ديوارها غلبه مي دهد. اين يک رنگ براق، هوشمند و قدرتمند با پيچ و تاب و پيچيده ايجاد مي شود. نور طبيعي از پنجره هاي بزرگ و کفپوش چوبي باعث گرما به فضا مي شود. رنگ هاي سياه و سفيد هميشه جفت هاي بسيار خوبي هستند. اين پنل‌هاي پرجزئيات بسيار زيبا و ملايم هستند و به دليل ترکيب با رنگ مشکي در فضا تمام جزئيات آن ها به چشم مي آيد. رنگ مشکي به رغم وجود سقف کاذب و ديوارهاي اتاق، به نظر نمي رسد مضر باشد. پنجره اي از کف تا سقف که داراي نور طبيعي و پرده سفيد نيز مي باشد، باعث مي شود که اين اتاق دوستانه تر و جالب تر باشد. طرح رعد و برق و آسمان ابري تاريک از کاتالوگ آريل پرايم پيشنهادي جذاب براي اتاق کار شماست.


 


3. حمام سياه و سفيد با پوشش طلايي


اين حمام لوکس است. همه چيزهايي که لازم بود براي ايجاد اين اثر روي ديوارها و طبقه ها و برخي از اکسسوري هاي طلايي، رنگ سياه بسيار مناسب است. لوستر تزيين شده، آينه ي حيرت انگيز، آينه هاي ديوار و سقف کاذب را از نظر ظاهري مي درخشند.


 


 4.اتاق خواب با ديوارهاي سياه


ديوار سياه اتاق خواب غمگين يا غم انگيز به نظر نمي رسد. در حقيقت، اين ترکيب کاملا منظم و جذاب مي باشد. سياه در اين اتاق کنتراست به ارمغان مي دهد. اکثر اتاق‌هاي تلفيقي مدرن، بزرگ و به رنگ خنثي هستند. اضافه شدن مقاديري رنگ سياه، به اين اتاق وزن و زيبايي داده است و باعث شده تا معماري آن به خوبي به چشم بيايد. طرح شماره دار با رنگ زمينه سياه کاتالوگ آريل، فضاي استراحت شما را جوان پسند و دل انگيز مي کند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

هاست دانلود
TOWER SIAH POOSH Monique نقدها و مقالات مطبوعاتی عباسعلی خسروداد زیباترین اهنگ ها Michelle رونق تولید Sue مرام مهندسی